• Wpisów: 43
  • Średnio co: 53 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 15:35
  • Licznik odwiedzin: 25 556 / 2336 dni
 
franny
 
Wszyscy chyba wiedzą, że sport to zdrowie, link portal.abczdrowie.pl/sport-a-zdrowie chociaż oczywiście w odpowiednich ilościach i nie dla każdego 30 minut ćwiczeń dziennie da szybkie efekty odchudzania Jak szybko uzyskasz efekty odchudzana? Korzystna wiadomość dla tych co nigdy się nie chce i osób wiecznie zapracowanych. Nie trzeba ćwiczyć 60 minut codziennie, żeby szybko stracić zbędne kilogramy. Identyczne rezultaty dają ćwiczenia trwające pół godziny! Jeśli pragnieszschudnąć i nie wiesz ile dziennie uprawiać sport wystarczy pół godziny ćwiczeń dziennie aby, spostrze zadawalojące rezultaty w spadku wagi!

Duńscy uczony badają skuteczność treningów

Taka mała dygresja dla tych, którzy zastanawiają się jak sprawdzić wydajność różnych ćwiczeń supertrening.net supertrening.net/ jest to bardzo ciekawa sprawa dla rozpoczynających przygodę ze sportem jak i nałogowych sportowców:)

Badania nad optymalnym czasem ćwiczeń fizycznych, dzięki którym schudniemy i utrzymamy naszą perfekcyjną wagę sprawdzono na 60 duńskich panach, eksperyment trwał trzynascie tygodni. Jedna trzecia panów wykonywała każdego dnia ćwiczenia godzinę, druga grupa trenowała tylko 30 minut dziennie,  trzecia grupa nie ćwiczyła  Przed badaniem wszyscy prowadzili siedzący, tryb życia wystrzegając się ćwiczeń . Efekty badań były zaskakujące.

Duńczycy zauważyli coś, czego mało kto by na to czekało. Bezsensu jest trenować do utraty tchu, aby zgubić zbedne kilogramy. Pól godziny każdego dnia średnio intensywnego treningu, da identyczne rezultaty w odchudzaniu jak intensywniejsze treningi trwające 60 min! Poza tym, intensywny trening fizyczny nie spowoduje szybsze schudnięcie.


Jak długo każdego dnia ćwiczyć żeby schudnąć?Wynik badań ucieszył  lekarzy i badanych, którzy ze względów zdrowotnych powinni byli ćwiczyć, aby się odchudzić. Ćwiczenia trwające 30 minut są równie efektywne jak te trwające 60 minut. Zarówno pod względem ilości spalonej tkanki tłuszczowej jak i|a również|oraz} ilość straconych kilogramów.

Jak to jest możliwe? Prowadząy badania odkryli, że osoby ćwiczące pół godziny dziennie ćwiczą z większą energią niż ci, którzy trenują 60 minut. Mimo że, osoby trenujące przez godzinę spalą dwa razy więcej kalorii, ale po ćwiczeniach spożyją więcej niż ich inni ćwiczący kalorii.

Ile udało się schudnąć Duńczykom w czasie trwających trzy miesiące badań? Badani z grupy trenującej 60 min i osoby z grupy trenującej 30 minut straciły po 4 kilogramy tkanki tłuszczowej. Co do ilości straconych kilogramów, zwyciężyli badani trenujący 30 minut. ZrzucilStracili oni średnio po 3,5 kilograma, a badani trenujący całą godzinę {zrzucili średnio po 2,7 kilograma.

Jeśli więc zastanawiasz się ile dziennie trzeba ćwiczyć żeby straić zbędne kilogramy, przygotuj się na krótkie 30-minutowe treningi o umiarkowanej intensywności, które pozwolą ci schudnąć szybciej i łatwiej!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego