• Wpisów: 43
  • Średnio co: 53 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 15:35
  • Licznik odwiedzin: 25 556 / 2336 dni
 
franny
 
Aktualnie jesteśmy bardziej narażeni na toksyny i szkodzące nam związki, które wchłaniane są do naszego organizmu. Jest to spowodowane produktami spożywczymi,w których jest ogromna ilość zagęstników i innych niebezpiecznych związków. Poza tym część osób często używają różne pigułki, co niszczy nasz organizm. Oprócz tego źródłem zanieczyszczenia naszego organizmu są używki, czyli tytoń, alkohol oraz narkotyki. Znaczenie ma także także otoczenie w jakim żyjemy, a w szczególności chodzi o zanieczyszczone powietrze przez np, spaliny samochodowe. Według badań prawie wszyscy z nas ma w swoim organizmie jakieś bakterie oraz pasożyty.

Ogólnie toksyny odkładają się w takich narządach jak płuca, wątroba oraz jelita. Toksyny i inne substancje, które rezydują w naszym organiźmie powodują, że osoba ma ciągle na coś choruje. Najczęściej nie zdaje sobie sprawę, że jest to przyczyna jego chorób.

Obecnie detoksykacji organizmu z toksyn i innych szkodliwych substancji staje się sławne. Oprócz tego, że działa korzystnie na nasze zdrowie, to również jest pomocne w odchudzaniu. Dlatego często osoby, które odchudzają się robią sobie takie oczyszczanie. Poza tym po oczyszczającej terapii można się lepiej poczuć i wygląda się lepiej.

W aptekach jest coraz bardziej rozmaity wybór produktów do detoksykacji organizmu, które oprócz usuwania toksyn przyspieszają przemiane materii, dzięki czemu są niezastąpione w odchudzaniu. jednak odradzam te sztuczne preparaty.

Najefektywniejszym sposobem oczyszczenia organizmu jest zdrowa i zrównoważona dieta. Niektórzy stosują też głodówki, ale ja nie jestem ich zwolennikiem. A wy coś robicie?

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego